Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
 

Festyn majowy dla mieszkańców gminy
 

   

     
   Fantastyczne warunki do wypoczynku , pełne zaplecze , atrakcyjny teren , świetna organizacja ze strony Wiejskiego Domu Kultury w Olzie i Pana Bogusława Krótkiego oraz sprzyjająca pogoda - sprawiły , że majowy festyn zorganizowany na polu biwakowym w Olzie z pewnością można zaliczyć do udanych To wszystko wpłynęło na liczny udział mieszkańców . Atrakcji było co nie miara : poczynając od artystycznych i rekreacyjnych a skończywszy na kulinarnych .

   Festyn zdominowany był występami naszych lokalnych zespołów amatorskich i w myśl zasady ... CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE ... - dostarczył uczestnikom wielu wrażeń . Wystąpiły bowiem zarówno zespoły szkolne jak i grupy śpiewacze reprezentujące nasze sołectwa . Poziom był wysoki - wprawdzie nie były to występy konkursowe to jednak dominowała rywalizacja oparta na chęci jak najlepszego zaprezentowania się. Kolejno występujące zespoły były przedstawiane przez dobrze zapowiadających się młodych konferansjerów - Anitę Lipka i Marcina Władarza z Olzy.
Ogromną porcję emocji dostarczył zebranym koncert dziecięcego zespołu wokalnego "DZIECIAKI"- wspieranego muzycznie i patronacko przez Radę Młodych Gminy Gorzyce 
Zainteresowani mogli też korzystać z zlokalizowanych na polu biwakowym karuzeli i innych atrakcji .

   Co bardziej wysportowani mogli zmierzyć się w rozgrywkach sportowych .I tu niewątpliwie zaistniała na gminnej arenie sportowej - drużyna piłkarska pod groźną nazwą " WWW. POPŁOCH_GORZYCE.PL" Nie bez znaczenia okazała się być również oferta gastronomiczna przygotowana przez pana Bogusława Krótkiego - właściciela Gościńca "REX" z Olzy. 

...I choć impreza rozpoczęła się w godzinach wczesno-popołudniowych ,to najbardziej wytrwali szlifowali swe umiejętności taneczne do wczesnych godzin rannych w rytm muzyki w wykonaniu zespołu muzycznego KWARTET

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY PO ADRESEM : 
Dyrekcji i Pracowników WDK - w Olzie oraz na ręce Pana Bogusława Krótkiego
- organizatorów gminnej majówki .

WARUNKI NA POLU BIWAKOWYM W OLZIE SĄ NAPRAWDĘ ŚWIETNE !
Z UWAGI NA TO ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO WYPOCZYNKU WŁAŚNIE W OLZIE . WARTO !

Danuta Parma

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Lipiec 2003.