Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
 

III Dni Gminy Gorzyce

   

  
   Na przełomie maja i czerwca już po raz trzeci odbyło się szereg różnorodnych imprez organizowanych pod honorowym patronatem Wójta Gminy - w ramach DNI GMINY GORZYCE. Tym razem nie była to oferta typowo komercyjna.

   Organizowanym przy współudziale zainteresowanych organizacji i instytucji lokalnych a także środowisk sołeckich - imprezom - towarzyszyły :

  • promocja dorobku , osiągnięć i nowatorskich form realizowanych na terenie naszej gminy / vide: "Najlepsi z najlepszych", "Gminne prezentacje amatorskiego ruchu artystycznego", "Moja gmina - jaką kocham", "Urokliwe zakątki naszej gminy", "To moja ziemia"/,

  • integracja wspólnoty lokalnej , / vide: "Uroczysty koncert połączony z wręczeniem nominacji Człowieka o złotym sercu 2002","Biała sobota - dzień otwarty", "Festyn majowy dla mieszkańców gminy na polu biwakowym w Olzie" , "Pszczółka Maja , Gucio , Filip - malowaniem czas umili"/,

  • aspekt rozwojowy gminy Gorzyce / vide: II Gminne Targi Lokalnego Rzemiosła , drobnej Wytwórczości i Rękodzieła - Czyżowice 2003", "Promocja Gminnego Centrum Informacji w Turzy Śląskiej"/.

   Głównym założeniem tegorocznych Dni Gminy było stworzenie oferty różnorodnej - skierowanej do różnych grup wiekowych a także do różnych kręgów zainteresowanych. W pewnym stopniu to się udało - świadczą o tym relacje z poszczególnych imprez.

STOWARZYSZENIE "PROMOCJA , INTEGRACJA , ROZWÓJ" - GMINY GORZYCE - pragnie wyrazić podziękowanie - tym wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację naszego święta lokalnego .


ORGANIZATORZY IMPREZ W RAMACH TEGOROCZNYCH DNI GMINY GORZYCE :
Wiejski Dom Kultury w Czyżowicach ,Wiejski Dom Kultury w Olzie , Rada Dyrektorów Szkół , Gimnazjum w Gorzycach , Gminne Centrum Informacji w Turzy Śląskiej , Dom Pomocy Społecznej w Gorzycach , Przedszkole im. Gąski Balbinki w Gorzyczkach , Przedszkole w Czyżowicach, Pan Bogusław Krótki - właściciel Gościńca "Reks"

FUNDATORZY I SPONSORZY imprez organizowanych w ramach III DNI GMINY GORZYCE :Urząd Gminy w Gorzycach ,Stowarzyszenie "Promocja , Integracja , Rozwój"- Gminy Gorzyce, Pan Bogusław Krótki / Gościniec "Reks" - Olza/,
Państwo Iwona i Adam Sedlaczek / Pizzeria "Kaman"- Gorzyce/,
Pani Katarzyna Rduch / Kwiaciarnia Gardenia - Gorzyce/,
Pan Lucjan Meisel / Piekarnia - Zakład Cukierniczy - Wodzisław Śl./,
Pan Jan Skóra /Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Gorzyce/,
Pan Piotr Oślizło reprezentujący Firmę Nagłaśniającą "Rduch",
Pan Mirosław Grabiec /Bank Spółdzielczy Gorzyce/,
SKR Gorzyce,
Spółdzielnia 

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Lipiec 2003.