Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
 

Muzyka Reggae przyciągnęła tłumy
 
Rada Młodych zorganizowała koncert przeciwko przemocy

   

  
   Tego jeszcze nie było! 3 maja (sobota) b.r. w budynku OSP w Rogowie odbył się koncert "Reggae przeciwko przemocy" . Ogranizatorem koncertu była Rada Młodych Gminy Gorzyce, przy dużym i niezbędnym wsparciu finansowym pani Wójt - Krystyny Durczok, pana Janusza Zientka, Banku Spółdizelczego w Gorzycach na czele z prezesem panem Mirosławem Grabcem, Firmy "Politan" Bogdana Tannenberga, Firmy Ochroniarskiej "Tygrys" oraz pana Jana Rducha, który jak zwykle - zadbał o profesjonalne nagłośnienie koncertu. Razem możemy wiele! Wielkie dzięki!!!

   Koncert rozpoczął się o godz. 19.00, a już od godz. 17.00 zaczęli zjeżdżać się pierwsi fascynaci pozytywnych wibracji. Jako pierwszy na scenie wystąpił zespół "Kometa". Żorski zespół bardzo pozytywnym przesłaniem i słodkim kobiecym wokalem wprowadził wszystkich w klimat, o jakim trudno zapomnieć. Później na scenie pojawił się "Arkapark". Zespół z Bytomia pokazał jak wspaniały efekt można uzyskać łącząc transowe bicie reggae i płynący saks. Około godz. 23 wystąpiła gwiazda wieczoru (pierwsza liga polskiej muzyki reggae), a mianowicie sosnowiecka grupa "Natural Mystic". Publiczność przez niespełna 2 godziny szalała przy wydobywanych w bardzo profesjonalny sposób dźwiękach. Dowodem tego, jak "Natural" bawił publiczność jest fakt potrójnego bisowania.

   Na imprezie zjawiło się ok. 250 młodych ludzi (oby tak dalej!). Coś zaczyna się "ruszać". Młodzi! My możemy robić dla was różne przedziwne rzeczy, ale to wy musicie chcieć w nich uczestniczyć. Tylko wtedy mamy szansę przetrwać, w co bardzo, bardzo wierzę, i myślę, że moi koledzy i koleżanki również.

Do zobaczenia
Rafał Karwot 

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Maj 2003.