Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
 

I Gminny Konkurs Wiedzy Informatycznej już za nami 

   

  
   14 kwietnia b.r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Gorzycach odbył się I Gminny Konkurs Wiedzy Informatycznej dla uczniów szkół podstawowych.
Inicjatorem konkursu była pani Bronisława Krakówka - nauczycielka SP nr 1 Gorzyce. Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem pani Ewy Maliny, nauczycielki informatyki Gimnazjum w Gorzycach przyznała:
 
I miejsce - Wojciechowi Chłapkowi - uczniowi klasy VI SP nr 1 w Gorzycach
II miejsce - Rafałowi Szymiczek - uczniowi klasy VI z SP w Rogowie
III miejsce - Sylwii Kozłowskiej - uczennicy klasy VI z SP w Olzie.
 
   Wszyscy uczniowie wykazali się doskonałą wiedza informatyczną, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Duże uznanie należy się pozostałym uczestnikom konkursu, tj.: Kamilowi Benauerowi z klasy V z SP nr 1 w Gorzycach, Marcinowi Władarzowi z klasy VI z SP w Olzie, Wojciechowi Chytroszkowi - uczniowi klasy VI z SP w Rogowie, Patykowi Michnie - uczniowi klasy VI z SP w Turzy Śl., Arielowi Jańczykowi - uczniowi klasy VI z SP w Turzy Śl.
 
   Nagrody dla laureatów, dyplomy i poczęstunek dla wszystkich uczestników konkursu ufundował Komitet Rodzicielski przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gorzycach. Organizatorzy dziękują nauczycielom (Gerdzie Ciuraj - SP Olza, Teresie Sosna - SP Rogów, Anecie Sikora - SP Turza Śl., Bronisławie Krakówka - SP Gorzyce) za wzorowe przygotowanie uczniów do konkursu.

Bronisława Krakówka

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Maj 2003.