Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
 

Skorzystaj z ofert domów kultury

  

   3 kwietnia 2003 r. o godz. 18.00 w Wiejskim Domu Kultury w Gorzycach odbędzie się spotkanie z Pawłem Porwołem (dyrektorem Muzeum w Wodzisławiu Śl.), autorem folderu "Zespół pałacowo-parkowy w Gorzycach" i wielu innych ciekawych publikacji. Będzie to spotkanie promujące ostatnio wydany folder i okazja do rozmowy z autorem. Wstęp wolny.

   3 kwietnia 2003 r. o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Olzie odbędzie się wystawa fotografii i spotkanie z ich autorem - Zbigniewem Podsiadło. Autor zrzeszony jest w Jastrzębskim Klubie Fotograficznym "NIEZALEŻNI", z którym olzański WDK współpracuje od wielu lat. Zbigniew Podsiadło urodził się w 1955 r., fotografuje od 1974 r. Mieszka w Sosnowcu.

   "Autor znakomitych pejzaży oraz pogłębionych reportaży o proweniencji socjologicznej (...), człowiek niezwykle aktywny, współorganizator i uczestnik pracy znanych grup twórczych opiewających urodę Ziemi Śląskiej oraz dokumentujących odchodzące w przeszłość elementy krajobrazu polskiego...

   Sięgnął do możliwości techniki komputerowej, na nowo odczytuje własne dzieła i przedstawia je w formie wydruków komputerowych... /Paweł Pierściński/". Wstęp wolny.

 

 

2 kwietnia 2003 r. Wiejski Dom Kultury w Gorzycach organizuje wyjazd na zakupy branży odzieżowej do Tuszyna k/Łodzi. Placówka przyjmuje zapisy codziennie w godz. od 8.00 do 20.00. Cena: 28 zł.


   

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Marzec 2003.