Strona główna

powrót
  
Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS
 
  Podziękowania
     
Komitet organizacyjny Dożynek Gminnych "Osiny 2003 "

Chcąc wyrazić naszą wdzięczność pragniemy poprzez naszą gazetę gminną serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wspomogli finansowo lub rzeczowo organizację dożynek w Osinach przyczyniając się tym samym do ich odpowiedniej oprawy merytorycznej i artystycznej.
 
Dłużnikami naszej głębokiej wdzięczności są:

- Bank Spółdzielczy w Gorzycach,
- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bełsznicy,
- Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Gorzycach,
- Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Gorzycach,
- Prywatni właściciele zakładów rzemieślniczych i handlowych, państwo:
· ZPH - "Mirana" - producent słodyczy,
· Molitor Stanisław - producent stolarki budowlanej,
· Gorgosz Andrzej - hurtownia nabiału,
· Zientek Janusz - stacja diagnostyki samochodowej,
· Suchy Agnieszka - handlowiec,
· Głąb Jolanta - handlowiec,
· Kowolik Jan - hurtownia napoi,
· Kołoczek Stanisław - firma transportowa
· Kołoczek Leszek - dyr. Oddz. PZU w Jastrzębiu,
· Skatuła Henryk - transport samochodowy,
· Szczęsny Florian - prezes spółki transportowej,
· Chołomek Czesław - hodowca bydła mlecznego,
· Maks Alojzy - hodowca drobiu,
· Karwot Marek - hodowca trzody chlewnej,
· Nowak Jan - gospodarz z Osin,
· Pani "Czesia" - kwiaciarnia w Gorzycach,
 
wszystkim mieszkańcom Osin ofiarującym niewielkie kwoty "na kołocz". Dziękujemy także wszystkim uczestnikom korowodu dożynkowego, a w szczególności Kołom Gospodyń Wiejskich, Sołtysom i Radom Sołeckim oraz tym wszystkim, którzy utworzyli ten przepiękny i bajecznie kolorowy korowód dożynkowy. Osobne i szczególne podziękowania za patronat nad organizacją dożynek składamy Wójtowi naszej Gminy pani mgr Krystynie Durczok, a także Policji i Straży Pożarnej za utrzymanie ładu i porządku gwarantującego bezpieczeństwo w ruchu drogowym i bezpieczeństwo przy tworzeniu się korowodu dożynkowego. Naszemu ks. Proboszczowi Grzegorzowi Gwoździowi serdeczne "Bóg Zapłać" za odprawienie uroczystej Mszy dożynkowej oraz błogosławieństwo chleba z tegorocznych zbiorów. Dziękując Panu Bogu za piękną pogodę w dniu dożynek pozdrawiamy wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz uczestników "naszych" dożynek.

Przewodniczący Komitetu Dożynkowego
Henryk Tomala(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja periodyku "U Nas", Gorzyce Październik 2003.