Strona główna

powrót
 

Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS

 

Gminna Spółdzielnia otwiera markety z prawdziwego zdarzenia.
"Z wysokim standardem ku mieszkańcom Gminy"

   
   20 marca b.r. nastąpiło otwarcie kolejnego - drugiego po gorzyckim - marketu "Super 2", tym razem w Rogowie. Otwarcia dostąpiła Wójt Gminy Gorzyce, a zarazem mieszkanka sołectwa Rogów - Krystyna Durczok, a nowy - po kapitalnym remoncie - sklep poświęcił ks. Leonard Malorny - proboszcz rogowskiej parafii. 


   Wszystko, co składa się na estetykę wnętrza sklepu i jakość produktów zasługuje na szczery podziw i uznanie dla osób Prezesa GS "SCH" Jana Skóry i kierowniczki rogowskiej "Super 2" Gabrieli Łukasiak.


   W rogowskiej placówce GS-u na stałe pracuje obecnie 6 pracownic. Z emocjami oczekiwano zaproszonych gości ponieważ w przygotowanie sklepu na otwarcie włożyły wiele pracy i serca, co było widoczne na wskroś. 


   Po otwarciu goście i tłumy rogowian mogli skorzystać z proponowanych przez wiodące lokalne i krajowe firmy degustacji artykułów spożywczych i przemysłowych.
Uprzejma i elegancka obsługa w osobach ekspedientek obsługiwała swoich zadowolonych klientów. 


   W czasie trwania degustacji Zarząd GS "SCH" dla zaproszonych gości przygotował bankiet, w czasie którego Prezes Jan Skóra powitał jak zwykle ciepło zebranych po czym przedstawił tok prac w związku z otwarciem unowocześnionych placówek sklepowych Spółdzielni. 


   Na szczególne uznanie zasługuje ścisłe dotrzymanie planowanych terminów otwierania placówek. Jest to dowodem konkretnego działania, a w efekcie konsekwentności w działaniu Prezesa Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Gorzycach - Jana Skóry i całego Zarządu. 


   Na dzień 15. czerwca możemy spodziewać się kolejnej wspaniałej, nowoczesnej placówki GS-u, a w niedalekiej przyszłości jeszcze czwartej.
Kreatywność władz GS "SCH" i dobra współpraca pomiędzy kierownictwem poszczególnych jego placówek jest na pewno docenione przez społeczeństwo. W różnych kręgach słyszy się głosy zadowolonych klientów z wysokiej jakości produktów oferowanych przez działy spożywcze, grzecznej obsługi. No a chleb GS-owski jest zdaniem mieszkańców gminy bezsprzecznie "najlepszy na świecie". Z autopsji wiem, że po bochenki przyjeżdżają ludzie aż z Wrocławia.


Bibianna Dawid

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos & redakcja miesięcznika "U Nas", Gorzyce 2002.