Strona główna

powrót
 

Wydawca Internetowej wersji magazynu U NAS

 

"Czarny diament" dla Janusza Zientka

   


    Jak ważna w dniu dzisiejszym jest promocja Gminy wiedzą wszyscy. 
W uroczystej gali, w listopadowy wieczór (3.11.02r.), w przepięknej oprawie, z udziałem najwyższych przedstawicieli władz samorządowych, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbyło się uroczyste wręczenie prestiżowych nagród "Czarnych Diamentów".
Nagroda ta przyznawana jest od 1999r. przez Izbę Przemysłowo - Handlową w Rybniku ludziom oraz firmom szczególnie zasłużonym Rybnickiemu Okręgowi Przemysłowemu. O tym, kto otrzyma tak prestiżową nagrodę decyduje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządów, prasy oraz laureaci poprzednich edycji konkursu. W tym roku wśród grona 16 "najlepszych z najlepszych" znalazł się przedstawiciel naszej gminy, p. Janusz Zientek - właściciel Centrum Diagnostyki Samochodowej w Gorzyczkach.

  Wyróżniona firma poszczycić się może wysoką jakością usług, dbałością o pracowników, tworzeniem nowych miejsc pracy, a także zaangażowaniem w życiu społecznym i wspieraniem działań charytatywnych.

   W tym miejscu należy dodać, iż jest to kolejne wyróżnienie dla tej firmy p. Janusza Zientka. Spośród tych najważniejszych wspomnieć należy tytuły: "Firma z jakością" przyznawana przez rząd polski i szwajcarski (2001r.); "Lider Przedsiębiorczości" (2001r.); a także certyfikat Państwowej Inspekcji Pracy z Warszawy.

   "Czarny Diament" jest tym ważniejszy, iż Centrum Diagnostyki Samochodowej p. Janusza Zientka znalazło się wśród tak zacnych tegorocznych laureatów jakimi są:
Uniwersytet Śląski, doc. Szczepan Wyra (dyr. Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w Rybniku), profesorowie i byli rektorzy uczeli: Bolesław Pochopień (Politechnika Śląska w Gliwicach), Jan Wojtyła (Akademia Ekonomiczna w Katowicach), Tadeusz Sławek (Uniwersytet Śląski w Katowicach). Firmy: Bearing z Rybnika, Centrum Diagnostyki Samochodowej Auto-Zientek z Gorzyczek, Cetus Energetyka Gazowa ze Świerklan, ColorCap z Jejkowic, ING Bank Śląski oddz. w Wodzisławiu Śl., KWK Budryk z Ornontowic, Kredyt Bank I oddz. w Rybniku, Polho z Czerwionki - Leszczyn, Przedsiębiorstwo Odzieżowe Lazar z Rybnika, Zakład Odmetanowania Kopalń ZOK z Jastrzębia, Zakład Odzieżowy Summer Cha z Wodzisławia Śl. (Dziennik Zachodni nr 274 z dn. 25.11.2002r.).

   Na zakończenie części oficjalnej, wszyscy zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć wspaniały występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" z programem "Kilar. Taniec, muzyka, śpiew".

   Raz jeszcze gratulujemy firmie p. Janusza Zientka oraz całej rodzinie, życząc dalszych sukcesów.

W. Langrzyk

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos multimedia & redakcja miesięcznika "U Nas", Gorzyce Grudzień 2002.