Strona główna

powrót

Zapisz artykuły

Styczeń 2001 HTML

Styczeń 2001 DOC

Skomentuj artykuł
dodaj komentarz
przeglądaj komentarze
< prosimy nie zmieniać tematu wiadomości >
 

 

 Odwiedziny "Mikołaja" - w firmie Pana Grzesia

   

fot. W.Langrzyk

Tradycyjnie jak co roku WDK Gorzyce wspólnie z Panem Zbigniewem Grzesiem gościł Mikołaja i dzieci z całej gminy na imprezie charytatywnej. W tym roku spotkanie z Mikołajem zorganizowano 16 grudnia minionego roku na terenie firmy sponsora na Kol. Fryderyk 100 dzieci przyjechało autobusami, a św. Mikołaj z powodu braku śniegu - bryczką, przywożąc ze sobą wielki wór z paczkami. Nie było łatwo otrzymać paczkę z rąk św. Mikołaja, należało było wykazać się umiejętnością śpiewania kolęd, recytowania wierszyków i pobożnego składania paciorków. Atmosferę tego wieczoru, upiększył zespół "Sekstett" z WDK Gorzyce, który akompaniował dzieciom do ich popisów, a także zadedykował koncert kolęd dzieciom i sponsorowi tego "tajemniczego" wieczoru. 

Dzięki takiemu "człowiekowi o złotym sercu" - (tytuł ten otrzymał p. Grześ w ubiegłym roku) mamy pewność, że na buzi każdego dziecka zagościł uśmiech, każde obdarowane zostało podarkami z okazji najpiękniejszych Świąt w roku. Milusińscy najlepiej wiedzą dlaczego co roku organizowana jest taka akcja.


   Zapytane zgodnym chórem odpowiedziały: "bo Pan Grześ kocha dzieci". Ze swojej strony składamy serdeczne podziękowania panu Zbigniewowi Grześ za współpracę, otwartość i życzliwość.


Pracownicy WDK 
w Gorzycach

 


(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos & redakcja miesięcznika "U Nas", Gorzyce 2001.