Strona główna

powrót
spis artykułów
Zapisz artykuł
Cały numer DOC
Cały numer HTML
Skomentuj artykuł
dodaj komentarz
przeglądaj komentarze
< prosimy nie zmieniać tematu wiadomości >
   Obchody Jubileuszowe Klubu LKS "Czarni" Gorzyce 

W dniach 5 i 6 sierpnia b.r. przyciągnęły na teren boiska sportowego i szkolnego - nie tylko sympatyków sportu ale całe rodziny. Taki też był zamysł organizatorów.

W sobotę po uroczystościach kościelnych ulicami Gorzyc przeszedł barwny korowód - na czele z: mażoretkami i Orkiestrą KWK "Anna". W ślad za nimi podążały poczty sztandarowe, delegacje: władz gminy z wice-wójtem panią Helena Lazar, powiatu oraz przewodniczącym Rady Gminy mgr inż. Jerzym Pawelcem, przedstawicielami Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach, zawodnikami, działaczami klubu oraz mieszkańcami Gorzyc i okolicznych sołectw.

Po części oficjalnej, podczas gdy odbywał się mecz oldbojów można było podziwiać na horyzoncie pokazy modeli latających (sekcja modelarska z MDK - w Rybniku).

Niewątpliwe wrażenie na zebranych zrobił Koncert Orkiestry KWK "Anna" urozmaicony pokazami mażoretek oraz występem solistki pani Urszuli Potępa. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się prawie dwugodzinny program artystyczny w wykonaniu "Kapeli Bawarskiej" ze Skrzyszowa, przeplatany anegdotami. Równie żywo publiczność zebrana zareagowała na pojawienie się DJ Mirosława Klimka, który swoim poczuciem humoru i bogatym warsztatem muzycznym bawił licznie zebranych do wczesnych godzin rannych.


 

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone. Isos & redakcja miesięcznika "U Nas", Gorzyce 2001.